Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Town Of Clover Empty Town Of Clover

Sub Jan 02, 2021 9:45 pm
Town Of Clover PE7yNLN

Poveće naseljeno mesto koje se nalazi u donili deteline blizu same obale. Ovo mesto je jedno od bitnijih strateških oblasti jer drži kontrolu nad okeanom i nalazi se na glavnim trgovačkim pomorskim putevima. Ljudi ovde žive normalno i malo bogatije od drugih gradova.
Ergo Proxy
Kage
Kage
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Sub Jan 02, 2021 9:52 pm
Beše dugačak put za njih dvojcu ali Ergo je bio izuzetno zadovoljan time što ga je neznanac zapratio. Verovatno je dobio odličnog saveznika ako preživi ovu bitku sada. Konačno su stigli do odredišta. Granica je bila laka prepreka jer niko nije vršio kontrolu nad njom. Nekoliko minuta kasnije behu u Gradu Deteline. To im je bio prvi strateški plan, kontrolisanjem ove i još jedne oblasti mogu se spojiti dve nekontrolisane teritorije što bi mnogo promenilo. Mada i odsecanje od trgovinskog puta mnogo pomaže odmetnicima u borbi protiv Kotoa. Nakon što su stigli došli su do samog centra grada koje beše prostrano. Tu je sreo trenutnog gradonačelnika gde je počeo da priča.

Uskoro će i oni stići. Nemoj se brinuti.

Potom se okrenu prema svome saborcu i reče.

Nadam se da si spreman za žestoku borbu, oni su već tu.

Potom se ispod maske nasmejao ali to se nije moglo videti. Okrenuo je pogled prema strani sa koje će se pojaviti Koto vojska.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Sub Jan 02, 2021 9:57 pm
Dok sam setao za Ergom nisam mnogo pricao. Vecinu puta sam se pazio da ne poginem ili ne spustim gard jer ko zna sta moze biti sa mnom. Odjednom u daljini sam video grad. Bilo mi je pre toga cudno jer da dodjemo do ovog grada potrebno je preci granicu koju smo zapravo presli lagano. Usli smo u grad i bilo mi je jasno da je u pitanju zauzimanje teritorije. Znaci predamnom stoji put borbe i krvi izgleda. Ergou sam klimnuo glavu pokazivajuci svoju ozbiljnost. Takodje sam gledao putem gde je i Ergo gledao.
Honda Wakasasagi
Shogun
Shogun
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Sub Jan 02, 2021 10:07 pm
Galopiranje je trajalo baš dugo ali su to uradili u jednom trku. Nisu imali vremena za gubljenje jer je suverenost cele jedne oblasti zavisila od toga. Pre nego što su prišli gradu Honda je uključio svoj senzor kako bi znao šta da očekuje. Ono što je osetio ga je zaprepastilo.

#card10

Nema šanse... Ne verujem... Zar... Zar on...Slušajte me svi! Ispred nas se nalaze dve tačke Chia od čega je jedna ogromna i jaka. Druga je vašeg ranga. Ipak će biti dobre borbe i naši životi su potencijalno ugroženi ali nemojte da vas to sputava. Uspeh ove misije će biti žestoko nagrađen.

Nakon tih reči u sebi pomisli.

*Ergo.. Da li si to ti..*

Potom pazeći da nema nekih skirvenih stvari uđoše u grad i siđoše sa konja. Potom su pešačili. Narod se skrivao u kućama i odjednom su završili u samom centru gde po očekivanja stojaše tri osobe, dve sa čiem iznad proseka običnog čoveka i jedan sa jako slabim čiem. Prizor kakav je Honda video je bio užasan, ispred njega je stojao Ergi i nedavno odbegli Itachi.

Itachi... da li je moguće da si se udružio sa ovim šljamom... no sad nema veze.. Ergo, dugo se nismo videli. Nisi svetlsot dana video desetak godina od kako si odbegao je li? Kukavice raspala, danas ti je zadnji dan kako gledaš. Misliš da će ubijanje velikih poglavica Kotoa doneti slobodu tvom narodu? Grdno si se prevario, to je samo ojačalo našu uticajnost u tim predelima. No danas ćeš platiti. Vojnici moji spremite se za borbu!

Nakon tih reči stade u borbeni stav ispred Nagita i Tiena.

Hp-1000
En-1000
Chi-1000-30=970
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Sub Jan 02, 2021 10:21 pm
Dakle tu smo , nije proslo mnogo nakon sto ih je Honda otkrio , dakle bile su to dve tacke ali premda nije iskoristio sensor sposobnost prepustio je Hondi jer je iskusniji znao je da prepozna visinu chia. Potom siluete ukazale i ispred nas stadose dva coveka jednog nije poznavai dok drugog na zalost jeste.

Dakle,dakle sta to ja vidim ovde Itachi ? Pobegao si ? A mislio sam da si postena osoba i da govoris istinu pa steta ovde se nase ostrice ukrstaju nadam se da si spreman.

Predpostavljao sam da ce pobeci verovatno je sa njim i čovek zaba.

Čovek žaba je isto sa tobom ? Ni njega ne vidjam ?

Pogleda u Nagita i pomisli , nadam se da ovog puta nece biti suvise destruktivnih zrtvovanja , Tien dobi nekoliko flashbekova u glavi ali se brzo osvesti i stade u borbeni stav.

Borbeni stav:

Ko je sad pa ovaj ... do sada ga nisam video , skrenu pogled ka Hondi , u njegovim ocima se nesto desavalo nije moguce da je osetio strah od ove mazge.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Sub Jan 02, 2021 10:32 pm
Za vreme puta Nagito je konstanto gledao sve oko njega, prirodu pre svega. Bilo je tako divno biti makar malo kao slobodan, da oseti malo svež vazduh okoline i vidi kakve to biljke postoje. Jedino što je ostalo nepromenjeno jeste slbooda oblaka koje nežno plutaju po velikom nebeskom svodu. Pogledao ih je više puta prisećajući se na jednu osobu. To njegovo uživanje je prekinuo Hondin glas koji je bio malo nervozan. Izgleda da nam sledi bitka. Sjahali su sa konja i krenuli prema centru. Ispred njih se pojaviše dve osobe. Nije znao nijednu no Tien je znao ovog Itachia. Izgleda da mu dođe neki mošija ili šta već. Ćutao je mudro fokusirajući se na dešavanja. Znao je da uskoro sledi opasna bitka pa je pazio da ne spusti gard ili da mu nešto promakne.

Nada protiv očaja, ko li pobeđuje?

Postavio je pitanje na koje trenutno nije bilo odgovora.
Ergo Proxy
Kage
Kage
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Sub Jan 02, 2021 10:50 pm


Ogroman zlokobni smeh je počeo da se ori ovim ulicama kada su se pojavili Honda i njegovi borci. Bilo mu je jako smešno jer je video strah u Hondi, verovatno zato što nije znao koliko je napredovao za vreme od jedne decenije. Istorija iza njih dvojce je bila druga ali to se neće skoro otkriti. Možda čar borbe izusti nešto malo istorije. Gledao ih je i slušao. Shvatio je da ćelavi lik poznaje Itachia, dok onaj bledi verovatno samo promatra okolinu. Nije hteo mnogo da priča samo je rekao.

Obratite pažnju na moju moć!

Potom podiže ruke u vis i poče oko njega da šiklja či. Odjednom njegove oči zasvetleše i sve se promenilo.

#card619
( https://wakokusaga-rpg.forumotion.com/t160-hoshi )

Hp-1000
En-1000
Chi-1000-100=900
//Pišete svi po jedan post ovde, potom na onom linku istim redosledom.//
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Sub Jan 02, 2021 10:57 pm
Dobro poznata osoba je tamo bila, izgleda da danas ukrstamo ostrice i borimo se. Povikah.

Bio sam iskren, nisam ti nikad rekao sta tacno zelim. Zao mi je sto ovako mora da bude.

Nakon tih reci se desilo nesto sto nisam ocekivao. Ergo je poceo da sija od moci i izgleda da nije lagao kada je rekao da ima moc. Odjednom se sve pocelo menjati nije znao sta se desava.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Sub Jan 02, 2021 11:06 pm
Dakle tako , apsolutno ignorise sve sto je Itachi rekao a onda pridje Nagitu , cini mi se da ovaj mucka nesto opasno ne mirise mi ovo na dobro potom usmeri pogled ka terenu pa ponovo ka Nagitu.

Da vidimo sta nas iscekuje dalje , postaje mnogo zanimljivo iz časa u čas.

Očekivao je Hondinu narednu sta i kako ali sve je postajal cudnije i cudnije pogotovo u Tienovim ocima kao da se ceo teren menjal pod apsurdnim okolnostima nije osecao vrtoglavicu , pritom pomisli , da obratim paznju na njegovu moc , ne kao da imam izbora da ga ignorisem prokletstvo . Dakle ovo je izgleda nesto previse mocno cim menja strukturu terena , sve bih dao da saznam njegov sledeci potez .
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Ned Jan 03, 2021 12:18 pm
Nagito je klimao glavom na sve okolne konverzacije dok se zaista fokusirao na sve što se dešava. Tien je prišao i stao tu. Odjednom Maskirani ludak podiže ruke i krenulo je sve da ide loše po nas. Verujem da je tako jer je Honda bio fokusiran.

Ovo će biti jako zanimljivo.

Misteriozan osećaj obavijao je Nagita koji je jedva čekao da vidi šta će da se desi sledeće.
Honda Wakasasagi
Shogun
Shogun
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Ned Jan 03, 2021 12:22 pm
Dešavalo se ono čega se plašio. Misteriozna moć njegovog protivnika počela je da bukti unaokolo, Honda u neverici na glas iznosi.

Nani!?

Bio je u velikom čudu, ali svakako je bio svestan da je Ergo ojačao od prošlog puta. Sve oko njih je počelo menjati strukturu.

*Ovo nije dobro...*

Spremio se za najgore, sve može da se desi, mogu svi da poginu a pak mogu da pobede ovu borbu. Okrenuo je pogled ka diplomatama koji su bili prestrašeni. Znao je da mora da ih zaštiti i da nema bežanja. Samo je čekao šta će biti sledeće.
Honda Wakasasagi
Shogun
Shogun
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Ned Jan 10, 2021 12:00 pm
Odjednom se sve poče vraćati u normalu. Honda je mogao osetiti sveži povetarac kako udara u njegovo prljavo lice. Nakon par trenutaka se moglo čuti šuškanje lišća i narod koji je bio malo zaprepašten. Zvezde, sažvežđa i ostala nebeska tela su nestala i sada je oko njih obično selo u kojem je sve počelo. Pogledao je unaokolo i video samo ostatke tela diplomata koje je zahvatila eksplozija. Hondi je to bilo jasno. Ovo je samo pirova pobeda jer su uspeli da pobede protivnika ali su izgubili oblast. Naime misija je većim delom uspešna jer je prikupio informacije o Ergu kao i o samom Itačiu. Honda će vladaru Kim-u dati nalog da se izda poternica protiv njih jer njih dvojca predstavljaju opasnu pretnju za širenje Koto države. Okrenu pogled prema povređenom Tienu, ta povreda je bila dosta opasna a Honda se zatim okrenu prema medicinskom vojniku koji nije bio uvučen u tu dimenziju i koji se krio.

Stabilizuj Tienove rane da makar preživi do bolnice.

Zatim se okrenu prema Nagitu koji na sebi nije imao ni ogrebotinu. Bio je dosta začuđen time no ipak je većinom borbe bio van poklopca. Nasmejao se i dao znak ruke sa rečima.

Povlačenje! Oblast je izgubljena!

Nakon toga se okrete i otrča malo dalje od sela gde su bili konji zavezani uzdama za drva. Zajaha jednog i uputi se putem Kotoa.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Ned Jan 10, 2021 12:11 pm
Sve se počelo vraćati na normalu, koliko god to normalno bilo. Osetio je neku sreću unutar njega zbog ove jako zanimljive borbe i zbog buđenja onog starog žara u njemu. Jedino što mu je aktiviralo osećaj očajanja je to što se opet oseti mnogo slabije nego u toj dimenziji. Kroz glavu su mu prošla svakakva misteriozna razmišljanja pa čak nečasna o kojima sigurno neće pričati. Momenat kasnije osetio je smrad i shvatio da su to raskomadana tela diplomata. Nije se tu moglo ništa kao što Honda kaže pirova pobeda. Kroz misao mu prošla akcija da raznse ovo selo no ipak nije osetio tu snagu. Odlučno je ispratio Hondino naređenje i uputio se do konja gde je zajahao jednog. Potom se okrete Tienu i reče.

Jesi li dobro?

Nakon toga se začu galopiranje konja koji se uputio prema Kotou.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Ned Jan 10, 2021 12:26 pm
Vrativsi se iz dimenzije osetio se znatno slabije ali znatno ispunjenije dimenzija je pozitivno uticala na njega i njegov um , osedlavsi konja zajahao ga je a potom odgovorio Nagitu.

Malo sam bolje ali i dalje me boli u predelu rebara , nadam se da ce u ambulanti zmati sta da rade .

Zatim zategnh uzde te se konj prope na svoje zadnje noge i zanjista , Tien popusti uzde a onda konj jurnu nazad prema gradu.


Prokletstvo.


Progovori dok je gledao nazad prema oblasti koju su zvanicno izgubili.
Sponsored content
Level: 10

Town Of Clover Empty Re: Town Of Clover

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu