Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Hoshi

Sub Jan 02, 2021 10:40 pm
First topic message reminder :


Hoshi - Page 2 KUkbUD9

Misteriozna dimenzcija koja ima fiksno tlo i ne može biti uništeno nikakvim napadom. Svuda okolo su zvezde jer ova dimenzija paralelno putuje sa svemirom.

Ergo Proxy
Kage
Kage
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Čet Jan 07, 2021 11:01 pm
Poklopac je odjednom krenuo da se ruši, oni vukovi su udarili poslednji put i štit je još uvek ostao ovde. Stena koja je pala preko mene i Itačia se samo rasprla u komadiće. U međuvremenu Tien se zaleteo, usput ga je čuknula stena i nanela mu 200 damagea. Ergu je malo bilo smešno ali nije to pokazao. Samo je posmatrao i iskoristio priliku da prikupi malo čia.

#card9

Hp-600
En-1000
Chi-485+30(zab pasivnu)+50-25=540
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Pet Jan 08, 2021 11:33 am
Primam dmg, dmg koji si mi naneo je bio 640-350(zbog barijere oko mene i Erga)=290. Udaljavam se od Tiena 10 metara, nikako me ne moze dohvatiti. Ergo je i dalje u mojoj neposrednoj blizini isto na bezbednoj udaljenosti od Tiena.

#card228

(Ovo vazi za Tiena i Hondu koje vidim)

#card26

#card27

Upijam 640 levela vatre sa terena i daleko iza tebe ispaljujem eksplozivnu vatrenu bombu koja u kontaktu sa zemljom eksplodira. Ova bomba je ispaljena tako izmedju Tiena i Honde tako da ce radius dohvatiti samo njih.

Damage koji ide na Hondu i Tiena je 640x2=1280 level tehnike je 256, zagarantovani od razornosti je 256.

Hp 400-290=110
En 200
Chi 175-25-30-20-20=80
Honda Wakasasagi
Shogun
Shogun
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Pet Jan 08, 2021 1:07 pm
Honda je posmatrao kako Tien upada u zamku a usput dobija i stenčugu koja ga dobro oštetila. Ovo nije krenulo kako treba, odjednom Itači ispali vatrenu kuglu koja je eksplodirala između njih. Morao je da izbegne nekako. Stopio se sa zemljom, to mu je delovalo kao najpametniji potez no izgubio je golema koji je bio iza njega. Ipak koliko god se on trudio da se spasi od ovog napada njegova razornost je učinila svoje.

*Tiene nadam se da ćeš uspeti da se odbraniš...*

#card139

//Primam 256 dmg, odnosno zbog mog defa koji je 50 primam 206 dmg. Def mi ostaje.//

Hp-1000-206=794
En-1000
Chi-490-30=460
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Pet Jan 08, 2021 1:32 pm
Izašao je iz ruševina od poklopca a potom nakon eksplozije koja ga nije dotakla jer je bio skroz iza Erga i Italča otišao je okolnim putem do Honde. Nije mu sve bilo najjasnije i nije video Tiena, ne zna još uvek da li se odbranio ili ne. Okrenu pogled ka Ergu i Itačiu i povika ciničnim smehom.

Eeeee evooo meee žurkaa nije gotovaa tuu samm halloo aahhhaha mora nada da pobedi!!!


Vršio je neku vrstu provokacije dok se smejao jer je on bio spreman da ih bije.

#card552
(4 figure svaka po 100 damagea, dve idu na Itačia dve na Erga, svaka nosi 20 zagarantovanog dmga.)

Hp-400
En-300
Chi-245-30=215

Kontrola: 450
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Pet Jan 08, 2021 3:10 pm
Dok je napadao Itachia cuo jd pucanje kupole a onda kao grom iz vedra neba obrusi se Nagito , veliki deo jedne stene prepolovi se te ozljedi Tiena koji bese u velikom naletu , ozljeda je bila prilicno ozbiljna jer mu je nagnječila rebra , ali uspeo je da odalami Itachia njegov trud se isplatio i izgleda da je Itachi kao i sam Tien bio na samom vrhuncu svojih trenutnih sponosti. Nakon svega Itachi uspe da stvori veliku vatrenu loptu , Tienu nije predstavljalo neki problem da se odbrani bio je to poslednji adut ili kecu u rukavu kako je on umeo da kaze.

Gorovo je...

Dok je to izgovarao nakupina krvi iz njegovih usta pljusnu gusta usirena krv. Pričanje ga je ozledjivalo osecao je ogromnu bol u predelu rebara , aure me obavijaju i brane od zagarantovanog.

#card460

#card178

(Primam mali deo tvog zag , dojutsu aktivan , barijere od aure traje , u imunitet sam usao nakon barijera.)

Hoshi - Page 2 Tien511


Hp-144
En-110
Chi-120
Ergo Proxy
Kage
Kage
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Sub Jan 09, 2021 12:33 pm
Ergo je posmatrao iz daljine šta se dešava, Itači je vrhunski borac to je ono što je primetio. Mada isto je mislio i za Tiena, ali o Nagitu nije puno mislio jer je većinu borbe samo pasivan element. Par trenutaka kasnije odlučio je da napadne iluzijama i da završi ovu borbu.

#card601

#card221
(Ulažem 100 chia više i ide na sve vas)

Dosta je bilo igre.

Nakon tih reči gleda u svoje neprijatelje i šalje iluzije na sve njih.

Dmg iluzije je 500+100+200=800 level 140

Hp-600-200=400
En-1000
Chi-540-25-30-100=385
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Sub Jan 09, 2021 1:04 pm
Izbegao sam prvo jednu bubu koriscenjem sirove snage a potom sam uz pomoc chia izbegao drugu bubu. Nakon toga sam foksurianjem vatre ispalio na Tiena 400 damagea vatre. Uspeli su da se odbrane to je bilo zanimljivo.

Odlicno, na izmaku sam snage.

Osetio sam neku slabost i bilo mi je jasno da vise necu moci da se borim. Nadam se da Ergo makar ima neki kec u rukavu. Pogledao sam u Erga i nadao se da će nešto uraditi.

#card1

#card2

#card36

Hp 110
En 200-100=100
Chi 80-30-20-25=5
Honda Wakasasagi
Shogun
Shogun
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Sub Jan 09, 2021 1:31 pm
Honda je ostao u zemlji još malo za svaki slučaj i prikupljao je či. Video je Nagita da je došao i video je da se Tien uspeo odbraniti od napada. Ono što je Nagito uradio bilo je fenomenalno i to je on znao.

Svaka čast... Zaslužio si odlikovanje, i ti Tiene.

Gledao je verovatno po poslednji put zvezde i sazvežđa okolo. Uskoro će sve ovo prestati i bitka će biti dobijena. Gledao je svoje borce i nakon ove bitke stekao je ogromno poverenje u njih, možda da je poveo nekog drugog Honda se ne bi vratio kući živ. Osmehnuo se ali to niko nije video.

#card9

Hp-794
En-1000
Chi-460+50=510
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Sub Jan 09, 2021 1:48 pm


Spojler alert, pomrli ste.
Skriveni:

Odjednom desila se ogromna eksplozija iza Itačia i Erga, bila je dovoljno jaka da ih baci u nesvest. Nagito se poče smejati i dok se ta eksplozija dešavala imao je njegov ludački osmeh pun osećanja očaja i nade u isto vreme.

Hoshi - Page 2 378eea636859ffa336064ed69eb663be

Pre nego su izgubili svest Nagito se nasmeja i reče.

Niste baš najpametniji. ahahahahahha

Smejao se dok je gledao kako gube svest, nije obraćao pažnju na Hondine reči maltene nije obraćao pažnju na bilo kakav zvuk u okolini. Fokusirao se da čuje pad tela toliko mu nedostajao taj zvuk. Odjednom se začu dva tupa zvuka jedan za drugim. Nije ni treptao dok je to gledao i slušao. Bila je tišina neko vreme nakon čega je rekao.

Ova čudna moć Oriona pomaže, hvala ti Sakura.

Potom se okrene i obrati svojim saborcima, ipak je morao da pokaže poštovanje prema njima jer da oni nisu zamajavali teško da bi se ovo desilo.

Hvala Vam Tiene i Honda, bila je ovo dobra bitka. Sad bi ova dimenzija trebala da se razruši ili? Nije ni bitno osetim da se vraćamo u normalan svet. Bila mi je čast boriti se rame uz rame sa vama, koliko toliko rame uz rame hahahaha.

Koliko god se trudio da zadrži svoju ozbiljnost to jednostavno nije mogao da uradi. Uvek bi se podsmehnuo ma koliko ozbiljna stvar bila. Okrenu glavu ka onesvešćenim borcima i reče.

I vi ste se dobro borili, ali ne toliko dobro kao mi. Čast mi je i boriti se sa vama.

Opet na kraju se nasmeja.

Hp-400
En-300-100
Chi-185-30=155
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Sub Jan 09, 2021 2:16 pm
U jednoj sekundi pomislio je da su poginuli , ali izgleda da je Nagito nasao resenje da ih sredi , eksplozija je pokosila oba protivnika i oni su ostali bez svesti , ali svakako pored radosti koju je osecao , nekako osecao je i dozu postovanja prema ovim ljudima jer su iz nekog razloga izazivali neko postovanje mozda u njegovim ocima jesu bili teroristi ali ipak odlucio je da zaboravi na to bar za sada na neko vreme.

Bravo Nagito , zavrsili smo ovde nadam se da je to to od borbe.

Pogledao je u svoju povredu bila je prilicno losa iz nekog razloga zadrzao je moj govora i mogao je da hoda ali ne toliko dobro , nadao se nekoj pomoci od Koto grada po povratu iz dimenzije.

Hp-144
En-110
Chi-120
Sponsored content
Level: 10

Hoshi - Page 2 Empty Re: Hoshi

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu