Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Land of Hot Water

Uto Jan 12, 2021 9:12 am
First topic message reminder :

Land of Hot Water - Page 2 Land_o10

Zemlja poznata po cestim zasesadama , ovuda prolaze mnogi ljudi iz raznih razloga neki zbog trgovine
jer je obala blizu ali prvo morate proci gustu šumu kako bi dosli do nje.

Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 6:38 pm
Dok je stojao na rukama , zavrteo se a onda udario oboicu , odleteli su malo dalje i poslali svoje napade ali u tom momentu ostali su mrtvi , Tien odskoci nekoliko koraka i izbeze prvi napad jer su se njegovi misici prepunili i tako mu omogucili da se brzo pomeri a onda unisti vukove svojom munjom .

Gotovo ? Zar vec ? A mogli smo lepo da se dogovorimo , covece...zasto ljudi imaju tako los smisao za govor ? Bah ... ko sam ja da sudim ..
Stari zabusant , ali ajde ?! Da nastavim dalje verovazno nisu bili sami .

Tien nastvlja dalje u potrazi za banditima koji su narusavali trgovinske puteve i tako smanjivali ekonomiju Koto grada.

*Dojutsu aktivan jos uvek*

#card2

#card163

Hp-1000
En-980
Chi-885
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 6:55 pm
Odlicno , pomisli on dok je setao sumom , polako se smrkavalo u daljini su se mogle cuti razne zivotinjice koje su obavljale svoje male poslice , ali ipak nije ovde dosao zbog prirode , nesto drugo mu je bilo na umu , morao je da stane na put osobama koje su godinama narusavale mir grada kao i njegov budzet , odlucio je da to uradi sam .

Izadjite , znam da me pratite , ti i tvoj prijatelj , iskoracite imam vremena za razgovor , moja ponuda ostajete zivi ako napustiti nase teritorije , varijanta dva ostaje mrtvi ako ostanete u nasim teritorijama , na vama je da birate , vasa dva saborca su poginula , nece mi biti problem da i vas ugasim .

Bez obzira sta god rekao , neprijatelji su izasli i staki u borbene stavove , Tien nije imao izbora sem da ih pobije , napada ih borbenim vestinama.

Aktivno:

#card430

#card157

Jednog napadam pesnicom drugog chidorijem , u chidori ulozeno 300 chia. Dmg pesnice 317 , u pesnivu ulozeno 80 en ali zbog dodatnih bufova je 317.

Hp-1000
En-900
Chi-830
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 6:55 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Land of Hot Water - Page 2 #card213 Land of Hot Water - Page 2 #card36
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 7:02 pm
Glupe budale...mogla im je ostati glava na ramenima , ali eto na njihovu zalost odabrali su smrt , Tien okrete glavu a onda ugleda nekoliko ljudi koji su pobegli u smeru koji vodi van njihovih teritorija , odmahnuo je glabom i pustio da beze , u sklopu njegove misije je bilo da ubija one koji pruzaju otpor pri njihovom proterivanju iz njihovih teritorija Tien se prvobitno brani od iluzija pa od vatrenog napada .

Prosto kao pasulj.

#card7

#card2

*Dojutsu jos uvek aktivan ukljucujuci i pasivne

Hp-1000
En-900
Chi-770
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:20 pm
Pali su , konacno , razbezali su se ali izgleda da je ostao jos jedan ali nadam se da je dovoljno razuman da ce pobeci za zivotom a ne da stavi sebi omcu oko vrata y ali ipak verujem da je tezak na recima , tako da je borba jos na vidiku.

Verovatno si cuo sta sam rekao tvojima , bezi za ostalima garantujem zivote , sem ako pruzite otpor , nemoj da pokusavas nista nije mi misija da vam uzmem zivote samo da vas zaustavim u onome sto radite.

Neprijatelj je bio nestrpljiv , Tien ga napade pesnicom , ali pokusavao je da ga pogodi sto jace kako bi ostao na mestu mrtav.

*Aktivan dojutsu kao i pasivne ulazem u pesnicu 80 energije , 317 dmg ukupno.

#card13

Hp-1000
En-820
Chi-740
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:20 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Land of Hot Water - Page 2 #card63
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:26 pm
Odlicno , mrtav je konacno ovde vise nema nikog , neprijatelj je izbacio svoj vodeni napad , Tien ga sa lakocom izbegava a onda stade uz jedan veliki hrast te osmotri nesto , banda se jako brzo povukla mora da im je nesto ispalo tokom povlacenja tako da je hteo malo da pregleda teren u nadi da ce naci nesto .

Bah , gotovi su ali ... hm .. mozda ima nesto za mene ovde kao mala nagradica jer sam sve ovo obavio u nekoliko pokreta .

Da vidim sta ima tamo , ali cini mi se da je to samo neki svetlucavi kamen.

*Dojutsu i pasivne aktivne.

#card2

Hp-1000
En-820
Chi-680
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:26 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Land of Hot Water - Page 2 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:29 pm
Tien pridje kamenu a onda ga podize i baci u stranu ispod njega bila je rupa a u njoj bese jedan kovceg , Tien iznese kovceg a onda pogleda te ugleda na njemu jedan katanac , to mu nije bila prevelika prepreka da sazna sta je tu , otrgnu katanac svojim rukama ali mu onda pade na pamet sta ako je u pitanju zamka ? A onda se doseti necega , odlucio je da preturi na stranu kovceg , tako da bi se skoro sam otvorio , tako i uradi , Tien preturi kovceg a onda cu kako se nesto istrese iz njega. Krenu prema stvarima da ih pokupi.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:29 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Normal Chest' :
Land of Hot Water - Page 2 #card417#card418#card239
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:35 pm
Odlicno , ko bi rekao dosta korisnih stvari dam nasao izgleda da je ovo bilo skroviste za stvarcice i oruzja , ko bi rekao ? Skupicu ovo sve i poneti nesto bih mogao da zalozim u zalagaonicu i zaradim ali ipak verovatno cu zadrzati za sebe , oruzja nikad dosta u ovim vremenima je sve bitno . Ali moram jos malo da pronjuskam ovuda , mozda je ostalo jos nesto prilicno su smotani mozda sam trebao sve da ih istrebim ? Mah ko bi se bakcao sa tim ... prilicno je bilo smor kao da nisu mogli sami ovo da obave i rese nego sam ja ovo morao da resavam , ali ajde visiki sam cinovnik .

Mozda da pokusam na drugu stranu , sta znas budalama su ispadale vredne stvari ko zna na sta cu naici , ali moram biti u pripravnosti.

Hp-1000
En-820
Chi-680
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:35 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Land of Hot Water - Page 2 #card501
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:44 pm
Konacno , novac ... postajem srebroljubac covece ove budale su zaboravile sav novac ovde koliko su samo smotani pa da skupim i ovo , novac svakako treba covece ovoliko novca nikad ne bih dobio od drzave ovo ce biti sasvim dovoljno za mene , mozda pokrenem neki biznis sa ovim novcem ko zna otom potom ali ipak sacuvacu ih ,da vidimo sta se nalazi malo dalje , koliko sam siguran u moje procene bezali su uz ono malo brdesce tako da verujem da im je nesto ispalo , pa da vidim tamo , nadam se da nece biti nekih zaseda jer mozda se budu vratili po ove stvari sta znam.

Hm , nesto je tamo , idem da pogledam sta se tamo nalazi , mozda nadjem nesto zanimljivo mozda opet neke pare...

Hp-1000
En-820
Chi-680
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:44 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Land of Hot Water - Page 2 #card508#card500
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:47 pm
Mogao sam samo da predpostavim jos novca kao i obicno ali i kovceg nemam vremena da ga preturam , valjda nije zamka , nisu ludi stavljati novac pored zamki , Tien uzima i ovaj novac koji je nasao a onda prenese kovceg na malo otvorenije mesto.

Ovo im vise nece trebati tako da , mozda da otvorim i ovaj kovceg ili da ga ponesem sa sobom nazad u grad ? Ne ipak necu ovde cu da ga otvorim i pronjuskam mozda se vrate ovi banditi.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:47 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Normal Chest' :
Land of Hot Water - Page 2 #card250
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Sub Feb 06, 2021 8:57 pm
Pih ... zasto nisu novci nema veze , ponjecu i ovu sekiru mozda je mogu prodati nekome meni ne treba iskreno moram da krenem dalje to jeste prema kuci nema ovde vise nista za mene a i verovatno bi moglo da dodje pojacanje bolje da se sklonim na vreme , uzeo sam dosta za sebe tako da , povlacim se za sada.

Pa, ovo je dovoljno zar ne Tiene ? Pa da vidimo sta ce se dalje izdesavati , nadam se da nema uskoka dalje.

Tien se jos par puta okrenu a onda otrca put sela.
Sponsored content
Level: 10

Land of Hot Water - Page 2 Empty Re: Land of Hot Water

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu