Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 5 Empty Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:00 pm
First topic message reminder :

Mountain Leos - Page 5 65739311

Leos je velika planina poznata po cestim odronima.

Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 5 Empty Re: Mountain Leos

Uto Avg 31, 2021 5:19 pm
Zanimljivo...uspeo je da se odbrani ... ali nije uspeo ili bolje receno nije hteo da me napadne ? Da li se ovaj covek samo poigrava ? Ili zeli da me iskuša i sazna koliko sam zapravo snazan ? Previše pitanja ali ipak moracu da nastavim sa borbom . Ne preostaje mi nista drugo nego da ponovo napadnem.

Dobro vidim da sa tobom necu moci polako , vreme je da podignemo obu igru za jedan nivo više.

Tien se velikom brzinom pomeri sa terena te krenu prema golemu i njegovom neprijatelju , rukom zamahnu ka njemu a drugom rukom ispali munju prema golemu koji ostade nepomican.


Kada je to izgovorio aura prestade da ga okruzuje , munja je pocela da izbija iz njegovog tela oci su mu postale neobicajeno bele .



Ovo je izgleda kraj za golema..

100+50+100+200+100=550 posto si izbegao onaj napad imam 2 dodatna slota gratis na taijutsu ,

#card156

#card185

#card430

Ulazem 100 energije.

#card432

//dva slota iskoristena//

#card165

munja ide na golema , taijutsu ide na tebe , dmg munje 400+200=600.

Music:

60 defenca od odela i 50 snage zbog munjevite pasivne.


Hp-1000
En-550
Chi-680
Mitarashi
Peasent
Level: 10

Mountain Leos - Page 5 Empty Re: Mountain Leos

Čet Sep 02, 2021 9:24 pm
Pitam se kad ce shvatiti da zapravo nisam ovde radi borbe jer da jesam ovo bi odavno bilo gotovo  previse je mlad da bih protiv njega podigao gard i usao u otvorenu borbu za sada ovo mogu da nazovem iskušavanjem njegove moci , nije preterano los , oslanja se na fizicku snagu pitam se koliko mu je chia preostalo pre'no sto se onesvesti ? Nadam se da ce zabava jos potrajati , u tom trenutku Tien se zalete prema njemu svom snagom poslavsi deo svoje munje na golema .

Jos uvek nisi na dobrom putu da bi me razumeo Tiene , ponovo cu ti ponoviti nisam ovde radi borbe..

A onda hladnokrvno pljesnu dlanovima i oko njega se stvori ogromna nakupina vode koja postade toliko cvrsta da bi se mogla porediti sa ovdasnjim čelikom , Tienova pesnica nije bila toliko snazna da bi je probila ali ipak ga je blazi talas zakacio po predelu grudi , nista specijalno , a dok se to odvijalo golem je poslao gomilu kamenja koje se sudari sa munjom te ponisti njen napad.

Ja sam suvišan u ovoj borbi Tiene ,  od tvog besa , ti ne mozes da pobedis obicnu gomilu kamenja ... sad shvatam zasto si pripadnik Koto organizacije ... razocaran sam ali i dalje ostajem pri onome da si talenat samo u pogresnim rukama.

Mislim da je ovo pogresno vreme za drzanje pridika , trebao bih da izvucem jos iz njega a potom da se sklonim kao i inace , imam jos osoba koje bi trebao da posetim vremena je sve manje...

I ? Tvoj sledeci potez je ?


#card83

//ulazim u imunitet , izbegavam tvoj potez a potom ilazim iz imuniteta//.

#card140

Ovo radi golem , salje kamenje na tvoju munju tako da joj ponistava sam dmg.Golem je izveo prvu tehniku tek ostaje mu jos jedna.

Hp-900
En-1000
Chi-820
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 5 Empty Re: Mountain Leos

Pet Sep 03, 2021 7:19 pm
Tien poce da gubi kontrolu nad sobom , pun mrznje i zelje za krvlju opcinjen moci i recima koje je cuo od Mitarashia munja jos jace poce da ga okruzuje i da postaje sve upecazljivija skoro da ga vise nije ni zanimalo zasto je usao u ovu borbu zeleo je samo da se otarasi ovog starkelje koji je ocigledno znak sta radi ali ipak se samo poigravai sa Tienovim zivcima i strpljenjem , doveo ga je do slepe ulice u njehovom razumu.

Prestani !! Ne zanima me vise ni reč ! Ovo do sada je bila predigra , ocigledno da ovo radis namerno ali to ne moze proci kod mene , vise me nije briga ni za Koto grad ovo postaje licno...Ti bi verovatno da ja stanem na tvoju stranu a !!?


Tien je uspeo samo da zakaci Mitarashia u njegovom naletu snage ali postajao je sve vise i vise iscrpljen medjutim , odlucio se na jedan fantastican potez ali ipak nije imao predstavu kako ce to izvesti , Tien u jednom trenutku podize svoju ruku te poce prikupljati elektricitet koji poce da dolazi sa neba , na jednom sa tog istog neba iznad Mitarashia poce da se stvara ogromna munja koja jurnu ka njemu i golemu.

Oseti moc ološu !

Tien rece pre nego sto je munja velikom silinom jurnula ka Mitarashiu ogromni napori kako bi stvorio ovoliki nivo energije i prebacio ga u munju Tiena su ostavili skoro pa na kolenima.


#card181

#card183

(Dojutsu aktivan , mod aktivan , 350+200+1200=1750 dmg , ide i na tebe i na golema.)

Hp-1000
En-550
Chi-325
Sponsored content
Level: 10

Mountain Leos - Page 5 Empty Re: Mountain Leos

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu