Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Seki City Ruins

Ned Jan 24, 2021 3:20 pm
Seki City Ruins DhfUgSR

Napušten peščani grad u kome se svuda nalaze neke ruševnie prethodnih građevina. Mogu se negde čak videti i ostaci borbi u vidu oružija, komadići tkanine, zastava i slično. Ovaj predeo i nije baš najmirniji jer se dešava da ponekad u zgradama obitavaju banditi.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Ned Jan 24, 2021 3:26 pm
Šetali su dosta dugo od Kotoa do ovde. Prošli su jedan kritičniji deo pustinje ali Nagitova orijentacija bila je savršena. Znao je gde se nalazi i znao je kuda ide. Patrolna lokacija bio je ovaj grad kog se i pribojavao. Sakuru je dovodio u opasnost ali on ne bi dozvolio da joj se išta desi. Držao ju je čvrsto za ruku i kretao se pribijeno uz nju. Načuljio je svoje uši i izoštrio je svoj vid. Pribojavao se svega i svačega a onda tiho sa dozom skeptičnosti reče.

Drži se uz mene. Samo što pre da obiđemo ovaj grad i bežimo odavde.

Vetar je proizvodio zvižduke na sve strane zbog ogromnih kopleksa hodnika u strukturama. Pesak je takođe leteo na sve strane što im je otežavalo malo vid ali Nagitu to nije smetalo. Kretali su se većinom po zaklonima zgrada kako im peščana oluja ne bi smetala. Nakon toga u jednom momentu Nagito reče.

Ovde ćemo se ukampovati i odmoriti. Izvoli sendvič i flašu vode, pojedi i popij trebaće ti snage.

Dao joj je sendvič i flašu vode, nakon toga je morao da joj pusti ruku kako bi sredio sve dok ona jede. To je uradio na brzinu. Postavio je logorsku vatru koja nije bila prevelika kako ne bi odalo njihov položaj, postavio je vreće za spavanje kao i prostirko ispod njih. Nakon toga je izvadio i pojeo svoj sendvič i uzeo gutljaj vode.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Ned Jan 24, 2021 3:49 pm
Nakon duge i teške šetnje po peščanom svodu stali su da se odmore. Sve je bilo nekako pusto i sablasno. Vetaj je pomerao pesak što je otežavalo njihovo patroliranje. Sakura se držala usko pribijena uz Nagita jer se jedino tako osećala sigurnom. Čim su stali Sakura je morala da pusti Nagitovu ruku kako bi mogao da namesti kamp. Dok ga je tako posmatrala želela je da mu pomogne pa ga je upitala:

"Treba li ti pomoć?"

Zatim uzela griz svog sendviča i otpila gutljaj hladne vode. Posmatrala je Sunce koje svojim zracima upada u oči i dodatno odmaže njihovom patroliranju.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Pon Jan 25, 2021 6:52 am
Završio je sa svim pripremama i komotno seo da odmori pokraj Sakure. Tu ju je jako zagrlio i toplim rečima rekao.

Pomoć? Poljubi me.

Tu se nasmejao čekajući poljubac. Nakon što je prošlo par trenutaka odlučio je da vaja svoje figure kako bi bio spreman za borbu. Jednom rukom je držao Sakuru u zagrljaju a drugom je vajao figure koristeći tlo kao pomoćno sredstvo. Zna da će mu ovo značiti i da će banditi kad tad izleteti niotkuda.

#card554

#card562

Paaa kakvi su ti planovi sad kao tek mobilisani vojnik?

Upita Nagito radoznalo. Interesovalo ga je šta su njeni dalji planovi, ambicije za napredovanje i slično. Njegove ambicije su i samom njemu bile misteriozne kao da je to radio jer voli međutim jasno mu je da ne voli. Razmišljao je na trenutak o Itachiu i šta bi on mogao da radi ali su mu se misli vratile na Sakuru. Tada ju je pogledao u oči i izgubio se u njima.

H 1000
E 1000
C 1000-30-75=895
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Pon Jan 25, 2021 8:35 pm
Dok je Sakura gledala Nagita kako sve namešta sam želela je da mu bar nekako pomogne ali on tu pomoć nije prihvatao. Ipak, nikada joj nije smetalo da posmatra Nagita pa je to radila i sada. Čim je Nagito završio sa pripremama došao je do nje. Kutom jedne usne se osmehnula pa ispružila ruke kako bi joj pao u zagljaj. Par puta bi prošla rukom kroz njegovu kosu i tako mu mrsila svetle pramenove. Slušala je njegove tople reči te se stidno smehnula. Prišla mu je bliže. Njihova lica su se skoro dodirivala. Otisnula je poljubac na njegove usne dok su joj obrazi bili blago rumeni. Nakon par trenutaka se sklonila te glavu vratila na njegovo rame. Kad god bi bila u njeovoj blizini, osećala se kao da je na oblacima. U potpunosti je zaboravila da su na misiji.

"Kada si me već poveo na misiju sa sobom šta ja mogu da radim?"

Pitala ga je te ga pogledala u oči. Nakon par trenutaka je čula njegov prelepi glas te se nesvesno nasmejala. Malo je promislila te rekla:

"Pa... Ni sama ne znam šta bih ti rekla. Zbog određenih stvari iz prošlosti sam želela da postanem vojnik. Ipak, kada sam upoznala tebe i Tiena, bila sam sigurna u svoju odluku. Vi mi dajete želju da nastavim dalje."

"Posebno ti..."

Reče malo tiše ali ipak nasmejano.

"Želim da uspem u ovome. Da postanem jaka kao vi. Tek tada ću se osećati kao da sam uspela.... Kako je kod tebe?"
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:06 pm
Nagito je drugom rukom nastavio da vaja svoje figure, glina po glinu i tako je ona bila sve jača i jača. Isto tako on se osećao jačim svaki put kad bi ga Sakura poljibila, on je konstantno uzvraćao poljupce njoj. Potom je začuo neki zvuk u daljini ali onda odgovori Sakuri.

Možeš da upališ senzor i proveriš okolinu i obavestiš me o situaciji. No... moji planovi? Nikad nisam razmišljao o tome, voleo bih da se onaj trenutni lider smakne jer.. nije baš pravedan.. dok sam u vojsci to sam lako shvatio.. jedini plan bi mi bio da ja budem taj koji će ga smaknuti. Nije bitno ko će vladati, bio to ja ili neko drugi.. samo da bude pravedniji. Ti recimo!

Tu se nasmejao ali je očekivao svakako od Sakure da ona može to da izvede. Gledao ju je čekajući takođe da mu da informacije o okolini.

Vajam:

H 1000
E 1000
C 895
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:58 pm
Svaki momenat pored njega trajao je previše kratko. Za nju je i večnost pored njega kratka. Gledala ga je i blago se smešila.

"Naravno, odmah ću proveriti.. Ali ja ipak mislim da bi ti bio bolji na toj poziciji. Ja bih mogla da ti budem pomoćnik ali ne da vladam."

Kada je to rekla uključila je senzor i krenula da se osvrće oko sebe. Osetila je da im sa istoka prilaze tri osobe. Nije sklanjala pogled sa njih dok je obaveštavala Nagita.

"Sa istoka nam dolazi neko. Tačnije, vidim tri tačke Chia. Da li si spreman?"

#card10


Hp-300
En-200
Chi-350-30=320

Kontrola Chia 75


Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Pon Jan 25, 2021 10:32 pm
Sedeo je pribijen uz Sakuru u njenom toplom zagrlju. Slušao je njene informacije koje su mu pomogle da zna gde da pošalje svoje šišmiše. Minioni su se
u međuvremenu spojili u jednog velikog i on je stojao u pripravnosti (1100 damagea). Nakon toga sam poslao svog jednog šišmiša prema ovim banditima koji su nam prilazili. Za to vreme sam šapnuo Sakuri.

Ne znaju šta će ih snaći.

Svaki šišmiš ima po 600 damagea (vajao sam dve figure).

Nagito se nadao da će uspeti ovim jednim šišmišem da ih sve pobije. Stisnuo je Sakuru jako uz sebe dok se čula eksplozija iza zidina.

H 1000
E 1000
895-75=820
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Pon Jan 25, 2021 10:59 pm
Jako je stegla Nagitovu ruku dok ga je gledala u oči. Bila je pomalo uplašena jer nikada nije bila na ovakvoj vrsti misije. Nagito ih je, izgleda, očekivao jer je odmah poslao svoje glinene skulpture ka njima. Nastala je velika eksplozija. Sakura je čvrsto stegla Nagita dok je gledala u pravcu eksplozije.

"Mislim da su gotovi...."

Prašina je počela da se polako spušta....
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Pon Jan 25, 2021 10:59 pm
Član 'Sakura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Seki City Ruins #card165 Seki City Ruins #card93 Seki City Ruins #card34
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Uto Jan 26, 2021 6:36 am
Odjednom se čulo glasno kabum i na sve strane iza su jasni bili raskomadani udovi prekriveni krvlju potopljenim u crvenom bazenu. Znao je da ih je sve pogodio ovim šišmišem. Nakon toga je video kako ipak nekolicina napada ide na njim. Tapnuo je nogom malo jače i stvorio zid pored njih koji ih je odbranio od svih napada. Usput je otisnuo poljubac na Sakurine usne i rekao.

Dok sam kraj tebe, nema potrebe da se plašiš.

Njegove reči behu izuzetno ironične zbog činjenice da je hodajuća atomska bomba poput one u Hirošimi no to nije bilo ni važno (Veliko F za sve posledice atomskih bombi). Odjednom je začuo još dosta koraka ali ovaj put sa zapadng ulaza. Odjednom se pojaviće 5 silueta ljudi zatamljenih zbog svetlosti koju su nam blokirali od Sunca koje je zalazilo. Nagito podiže brzo Sakuru i stade iza onog zida tačno u momentu kada je drugi šišmiš eksplodirao tamo. Ogromni minion je i dalje bio u pripravnosti prikriven u ćošku.

#card128

#card133
(Def 400)

H 1000
E 1000
C 820-30-30=760
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Uto Jan 26, 2021 8:36 pm
Sve se previše brzo odvijalo. Bila je malo zabrinuta jer nije znala šta se dešava ali sve je prestalo kada ju je Nagito poljubio. Osmehnula se dok ju je prebacivao preko zida. Čim su se našli na tlu začula se eksplozija. Trgla se na to dok je gledala u Nagita. Divila mu se jer sve radi sam. Mogao je da se bori a opet da bude uz nju. Želela je da bude baš poput njega.

"Hvala ti..."

Rekla je te ga kratko zagrlila i poljubila u obraz. Nakon par sekundi se uspravila i nastavila da prati situaciju. Povremeno bi bacila pogled na Nagita uz mali osmeh.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Uto Jan 26, 2021 8:36 pm
Član 'Sakura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Seki City Ruins #card472 Seki City Ruins #card136 Seki City Ruins #card66 Seki City Ruins #card28 Seki City Ruins #card213
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Uto Jan 26, 2021 10:37 pm
Stojali smo iza zida i Nagitu je prijao poljubac koji je dobio od Sakure, dosta mu je zapravo ulivalo samopouzdanje i borbeni duh. Odjednom su se čuli bljeskovi jer su svi napadi udarili u zid no jedan je prošao. Vatra je neka krenula ga prži ali onda je shvatio da je to ipak samo iluzija pa se oslobodio nje. Ogromni minion iz ćoška se zaleće i grli protivnika odvlačeći ga dalje, tamo bi i eksplodirao. Nagito se nadao da neće uspeti da se izbavi zagrljala ovog glinenog monstruma. Za to vreme Nagito poljubi Sakurine usne i reče.

Nema razloga za zahvaljivanje.

Osmehnu se te je pomazi za glavu i promrsi joj kosu.

#card7

H 1000
E 1000
C 760-30=730
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Uto Jan 26, 2021 11:09 pm
Dok su stajali iz velikog zida Sakura je bila poprilično nervozna jer nije znala šta da očekuje. Nakon par momenata, Nagitove usne su se ponovo našle na njenima. Odmah se smirila jer joj je, izgleda, samo to potrebno za sreću. Čim su se odvojili čula je njegov prelepi glas te mu je prišla i jako ga zagrlila.Kroz zagljaj je osetila kako joj mrsi kosu te se na sekund odvojila od njega.

"Hej.. Sada izgledam kao čupavac.."

Osmehnula se te mu prišla i takođe umrsila njegovu kosu. Zatim ga je brzo poljubila te se vratila u njegov zagrljaj. Na licu je imala jedan mali smešak dok mu je govorila:

"Sada smo zajedno čupavi."

WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Uto Jan 26, 2021 11:09 pm
Član 'Sakura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Seki City Ruins #card96
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Sre Jan 27, 2021 1:00 pm
Dok se mazio sa Sakurom iza zida čuo se veliki eksplozivni zvuk i neko kapanje, izgleda da je to bila kiša krvi od protivnika koji beše zagrljen od strane glinenog monstruma. Nakon toga se zid poslednji put zatresao od vetrovitog napada koji nije probio odbranu. Nakon toga mu je Sakura izmrsila kosu i on se tu nasmejao i pribio ju je u zagrljaj. Potom se je Nagito povuče za ruku i reče.

Odmorimo, mislim da je ovo bio poslednji bandit. Čim svane možemo se vratiti u grad.

Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Sre Jan 27, 2021 6:05 pm
Uživanje u njegovom zagrljaju beše i više nego dovoljno da se opusti. Dok je slušala njegov prelepi glas sve ga je jače stezala a da toga nije bila ni svesna. Kratko se nasmejala te ga pustila i sela na svoje mesto. Stavila je veliku količinu peska ispod prostirke kako bi sebi napravila udobniji ležaj. Nije bila raspoložena da leži u vreći za spavanje jer joj se nije spavalo. Njegova blizina joj je punila energiju i bila samsvim dovoljna da ostane na nogama. Lagano je legla na improvizovanu ležaljku dok je pogledom gledala na zvezde. Nije se nadala da joj se Nagito pridruži jer je mislila da je isuviše imoren od borbe. Na par momenata je zatvorila oči dok se prisećala svakog momenta sa ove misije. Imala je naviku da sećanjima vrati na momente koji su joj dragi. Tako je dobijala utisak da ih proživljava iznova. Par puta bi bacila pogled na Nagita i nasmejala se. Volela je da ga posmatra dok on radi nešto. Posebno je volela da ga vidi srećnog jer je i ona tada bila srećna.

"Da li si dobro? Jesi li umoran Nagito?"

Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Čet Jan 28, 2021 9:50 am
Nagito je zalegao na vreću za spavanje jer nije nameravao još da spava. Postalo je odjednom hladno bez obzira što je vatra gorela ipak se nalazimo u pustinjskoj oblasti gde danju prži a noću hladi. Pogledao je u Sakuru koja se u njegovim očima igrala sa peskom pa je legla i posmatrala nebesa kroz rupu na gornjoj strukturi. Nagito se samo skotrljao do nje, skinuo svoju jaknu i pokrio ju je. Nakon toga sa smeškom izusti.

Hladno je. Meni je dobro ovako a ti nemoj da nazebeš.

Potom prebaci jednu ruku preko nje i sa malim delom tela se pribi uz nju kako bi se i on grejao. Ležao je malo na boku i posmatrao je njene divne oči.

Nisam puno umoran samo ovako da te gledam i biću spreman za sutrašnji put.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Čet Jan 28, 2021 6:58 pm
Za kratko vreme joj se i on pridružio u leškarenju. Čim se pokrila jaknom bilo joj je znatno toplije ali je znala da je Nagitu hladnije. Odmah se okrete da leži na bok te se pribi uz njega. Uzela je deo jakne i pokrila i njega. Dok ga je grlila gledala je u njegove prelepe oči. Na licu je imala mali smešak dok su joj oči sijale. Uvek bi sijale kada bi gledala u njega.

"Evo, ovako ćeš i ti biti pokriven...."

Gledanjem u njegovo prelepo lice obasjano mesečinom shvatila je da joj za sreću treba samo on. Čvršće ga je zaagrlila i naslonila se na njega.

"Nisam ni ja umorna. Kad tebe vidim imam snagu za sve... Volim te Nagito."

Reče te se nasmeja i kratko ga pojubi. Volela je da izgovara njegovo ime. Čak ju je i to činilo srećnom. Sve u vezi njega ju je činilo srećnom i spokojnom.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Čet Jan 28, 2021 7:28 pm
Ležao je pribijen uz Sakuru i uživao je u momentu. Ona se još više pribila uz njega i pokrila ga da mu ne bude hladno iako mu nije bilo hladno uopšte. Prebacio je ruku preko njenog obraza i stisnuo ga te je poljubio nakon njenih reči. Potom on uzvrati toplo.

Volim i ja tebe Sakura.

Takođe posle tih reči opet joj stisnu obraze i poljubi. Tako dok ju je bezbrižno gledao oči mu se počeše zaklapati i utonuše u san.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Čet Jan 28, 2021 8:34 pm
Kroz poljubac se kratko nasmejala. Obožavala je da ga sluša dok izgovara njeno ime. Gledala je u njegove oči koje svetle pod mesečinom dok su se polako zaklapale. Par minuta ga je gledala dok spava pa se i njoj prispavalo. Pomerila je zalutali pramen sa njegovog lica i polako zaklopila oči.

.....

Polako je otvarala oči dok se osvrtala oko sebe. Nije mogla da poveruje da već drugi put spava bez ikakvih problema i loših snova. Par minuta je ležala pored Nagita i mrsila mu kosu. Kada je Sunce već krenulo da jače sjaji morali su krenuti te ga je brzo poljubila. Polako je krenula da sakuplja i čisti njihov improvizovani kamp. Kada su završili sa čišćenjem, uhvatila je Nagita za ruku te im isprepletala prste.

"Sada možemo da krenemo."
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Čet Jan 28, 2021 8:34 pm
Član 'Sakura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Seki City Ruins #card508#card502
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Čet Jan 28, 2021 10:06 pm
Dok su hodali nazad ka Kotou Sakura je videla da nešto sija iz daljine. Pustila je Nagitovu ruku te prišla bliže. Videla je neke kovanice i još neke dodatne stvari koje je pokupila bez da ih je i pogledala. Vratila se kod Nagita te mu oduševljeno rekla:

"Vidi šta sam našla. Hajde da podelimo."

Dok je to govorila uhvatila ga je za ruku i nastavila sa hodanjem.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Čet Jan 28, 2021 10:06 pm
Član 'Sakura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Normal Chest' :
Seki City Ruins #card614
Sponsored content
Level: 10

Seki City Ruins Empty Re: Seki City Ruins

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu